Léonard Misonne (1870-1943)
Aurore d'hiver, 1937
Tirage au mediobrome.
Signé et daté en bas à gauche.
Contresigné et titré au dos.
Mediobrome afdruk.
Links onderaan gesigneerd en gedateerd.
Achteraan gesigneerd en getiteld. 28,5 x 38,5 cm
Provenance / Herkomst:
Collection privée / Prive collectie.