Jef Verheyen (1932-1984)
Sans titre, 1974
Sérigraphie rehaussée.
Dédicacée, signée et datée en bas à droite.
Verrijkte zeefdruk.
Rechtsonderaan gesigneerd, gedateerd en opgedragen.
66 x 67 cm
Provenance / Herkomst:
Collection privée / Prive collectie.