Jo Delahaut (1911-1992)
Zora, 1951
Huile sur toile.
Signée et datée en bas à droite.
Titrée au dos.
Olieverf op doek.
Rechts onderaan gesigneerd en gedateerd.
Op de achterkant getiteld.
54 x 81 cm
Provenance / Herkomst:
Galerie Hervé Alexandre, Bruxelles
Collection privée / Prive collectie.