Sans titre, 1959
Huile sur toile.
Signée et datée au dos.
Olieverf op doek.
Achteraan gesigneerd en gedateerd.
110 x 90 cm
Provenance / Herkomst
Galleria Pater, Milan
Collection privée / Prive collectie