Le triomphe d'Onan, 1992
Plâtre peint.
Signé et daté au poignet.
Geschilderd gips.
Gesigneerd en gedateerd op de pols.
L: 55 cm
Provenance / Herkomst:
Collection privée / Prive collectie.