René Guiette (1893-1976)
Sans titre, 13.7.1975
Gouache sur papier.
Signée en bas à droite.
Datée en bas à gauche.
Gouache op papier.
Rechts onderaan gesigneerd.
Links onderaan gedateerd. 73,5 x 43 cm
Bibliographie / Bibliografie:
René Guiette, catalogue raisonné, p. 294 n°2992.
Provenance / Herkomst:
Collection privée / Prive collectie.