René Guiette (1893-1976)
Sans titre, 9.3.51
Huile et ciment sur toile.
Signé en bas à droite.
Daté en bas à gauche.
Olieverf op doek.
Rechts onderaan gesigneerd.
Links onderaan gedateerd.
72 x 50 cm
Bibliographie / Bibliografie:
René Guiette, catalogue raisonné, p. 240 n°568
Provenance / Herkomst:
Collection privée / Prive collectie.