René Guiette (1893-1976)
Sans titre (deux silhouettes), 7.9.1951
Feutre sur papier.
Signé en bas à gauche.
Daté en bas à droite.
Viltstift op papier.
Links onderaan gesigneerd.
Rechts onderaan gedateerd. 48,5 x 38,5 cm
Bibliographie / Bibliografie:
René Guiette, catalogue raisonné, p. 242 n°606.
Provenance / Herkomst:
Collection privée / Prive collectie.