René Guiette (1893-1976)
Sans titre (Oiseleur), 30.9.1952 Gouache sur papier. Signée et datée en bas à droite. Gouache op papier. Rechts onderaan gesigneerd en gedateerd. 65 x 50 cm Bibliographie / Bibliografie: René Guiette, catalogue raisonné, p. 247 n°680. Provenance / Herkomst: Collection privée / Prive collectie.