René Guiette (1893-1976)
Sans titre (Oiseleur), 30.9.1952
Gouache sur papier.
Signée et datée en bas à droite.
Gouache op papier.
Rechts onderaan gesigneerd en gedateerd.
65 x 50 cm
Bibliographie / Bibliografie:
René Guiette, catalogue raisonné, p. 247 n°680.
Provenance / Herkomst:
Collection privée / Prive collectie.