René Guiette (1893-1976)
Sans titre, 12.7.1951
Gouache sur papier.
Signée en bas à droite.
Datée en bas à gauche.
Gouache op papier.
Rechts onderaan gesigneerd.
Links onderaan gedateerd.
40 x 50 cm
Bibliographie / Bibliografie:
René Guiette, catalogue raisonné, p. 241 n°594.
Provenance / Herkomst:
Collection privée / Prive collectie.