René Guiette (1893-1976)
Sans titre, 15 XII 1950
Gouache sur papier.
Signée en bas à droite.
Datée en bas à gauche.
Gouache op papier.
Rechts onderaan gesigneerd.
Links onderaan gedateerd.
50 x 40 cm
Bibliographie / Bibliografie:
René Guiette, catalogue raisonné, p. 238 n°536.
Provenance / Herkomst:
Collection privée / Prive collectie.