René Guiette (1893-1976)
Sans titre, 1937 Gouache sur papier. Signée et datée en bas à droite. Gouache op papier. Rechts onderaan gesigneerd en gedateerd. 26,5 x 34,5 cm Bibliographie / Bibliografie: René Guiette, catalogue raisonné, p. 220 n°258. Provenance / Herkomst: Collection privée / Prive collectie