* 79. LA NOÜE (Pierre de ). Synonyma et aequivoca gallica phrasibus sententiisque proverbialibus illustrata a Petro de La Noue. Catalauni, G. Dubois, 1643. In-12, 513 p. Vélin souple de l'époque. dos muet.Quelques rousseurs. On joint : - TERENCE. Publii terentii comoediae expurgatae. Editio nova. Toulouse, sumptibus societatis, 1709. Vélin souple, dos muet.
79