Bague en or jaune 18 ct avec partie en platine sertie de 2 diamants taille ancienne 2 x +/- 0.22 ct (pierre de couleur cassée) - 10.6 g brut (Taille: 58) Beschrijving in het Nederlands: Ring in 18 kt geelgoud met gedeelte in platina bezet met 2 diamanten oud slijpsel 2 x +/- 0.22 kt (kleursteen gebroken) - 10.6 g bruto (Maat: 58)

74