Alliance, bague, croix et bracelet en or jaune et blanc 18 ct sertie d'éclats de diamant (pierre de couleur, gravée, bosselés) - 21.6 g (Tailles: 59 & 53) (20.5 cm) Beschrijving in het Nederlands: Trouwring, ring, kruis en armband in 18 kt geel- en witgoud bezet met diamantscherfjes (kleursteen, gegraveerd, gedeukt) - 21.6 g (Maten: 59 & 53) (20.5 cm)
49