2 bracelets rigides en or jaune 18 ct (abîmés, bosselés) - 24.6 g (Diam: 6.5 cm) Beschrijving in het Nederlands: 2 onbuigzame armbanden in 18 kt geelgoud (beschadigd, gedeukt) - 24.6 g (Diam: 6.5 cm)
46