Pot avec couvercle et soucoupe en opaline blanc et doré (dorure abîmée) (H: 8.5 cm & diam:10 cm, diam: 17 cm) Pot avec couvercle en opaline verte (dorure abîmée) (H: 12 cm & diam: 9 cm) Beschrijving in het Nederlands: Pot met deksel en schotel in wit vergulde opaline (verguldsel beschadigd) (H: 8.5 cm & diam: 10 cm, diam: 17 cm) Pot met deksel in groene opaline (verguldsel beschadigd) (H: 12 cm & diam: 9 cm)
2