Léon de SMET (1881-1966)
Nature morte avec chien staffordshire. Huile sur toile, signée et datée de 1924. Stilleven met bloemen en staffordshire hond. Olie op doek, getekend en gedateerd 1924.
66 x 76 cm
Etiquette de l'exposition : herdenkingstentoonstelling Leon De Smet 1981.