EUROPEAN SCHOOL 19th CENTURY

Scène d'aubergeHuile sur toile, illisible, signée et datée 1810. Herbergscène. Olie op doek, onleesbaar getekend en gedateerd 1810. 50 x 65 cm

75

EUROPEAN SCHOOL 19th CENTURY