2 boucles d'oreilles (clips) en or jaune 18 ct signées CHOPARD serties de 20 brillants +/- 0.70 ct (numérotées 1868) - 15.8 g \nBeschrijving in het Nederlands:\n 2 oorringen (clips) in 18 kt geelgoud getekend CHOPARD bezet met 20 briljanten +/- 0.70 kt (genummerd 1868) - 15.8 g
10