[MINIATUUR] Annunciatie Handgeschilderd met mooie kleuren en goudgehoogde miniatuur (11 x 8 cm) op perkament met rijke boorden. Iets oppervlakte schade. Frankrijk (Parijs ?) ca. 1460/70. Ingelijst met rugzijde zichtbaar
619