STROOBANT, F.
Monuments et vues de Bruges dessinées par F. Stroobant. Accompagnées d'une description historique In-8°, gegraveerde titel, [29] bladen tekst en uitleg, volledig met 28 lithogr. van de belangrijkste bezienswaardigheden van Brugge, allen gekleurd in de tijd. Roestvlekjes vooral in marges. Originele linnen band met reliëfopdruk, verkleurde rug Bruges J. Buffa [1840]