TIMMERMANS, Felix Boerderij te Bouwel bij Lier

TIMMERMANS, Felix

Boerderij te Bouwel bij Lier Tekening en aquarel op papier (13 x 19 cm), gemonogrammeerd links onder. Lijstje in bladgoud (Schleiper, Bxl). Bijgevoegd: Bewijs van authenticiteit ondertekend door Tonet Timmermans Ref. Jaarboek F.T. nr. 14 p.184 nr. 141

529

TIMMERMANS, Felix