Pewter, copper, bronze etc. - Tweearmige vergulde bronzen applique in Louis Seize-stijl -h. 36,5 cm, defecten-, daarbij: bronzen wandkandelaar in gotische stijl, 19e eeuw of ouder -houder ontbreekt-
ijsselstein, Pays-Bas
×
Nous respectons votre vie privée: