Henri Thiery (1875-1941) Henri Thiery (1875-1941)

Henri Thiery (1875-1941)

Henri Thiery (1875-1941) Henri Thiery (1875-1941) Un buste en plâtre patiné, statue de son frère Jan, anarchiste gantois Signé et daté 1915. Een gepatineerde gipsen buste, beeld van zijn broer Jan, Gents anarchist Gesigneerd en gedateerd 1915. H 49 cm (y compris la base) H 49 cm (y compris la base)

1102

Henri Thiery (1875-1941)