Mortier en pierre agrémenté de quatre têtes. (Usures). Italie époque médiévale. Ht : 13 cm. Envergure : 26 cm. NL: Stenen vijzel versierd met vier koppen. (Dragen). Italië middeleeuwse tijdperk. Hoogte: 13cm. Spanwijdte: 26 cm.
74