Paire de pots ajourés en porcelaine de Meissen XIXème à décor de fleurs en relief. Accidents et manques aux fleurs. Vases intacts. Ht : 27 cm. NL: Paar 19e eeuwse Meissen porseleinen opengewerkte potten versierd met bloemen in reliëf. Ongevallen en verliezen aan bloemen. Vazen intact. Hoogte: 27cm.
28