Lot de deux chapiteaux en pierre sculptée. XIXème siècle. Dimensions : +/- 30 x 30 x 30 cm. NL: Kavel van twee gebeeldhouwde stenen kapitelen. Negentiende eeuw. Afmetingen: +/- 30 x 30 x 30 cm.
19