Amour et Psyché, 1984.
Eau-forte en noir.
Signée, datée, titrée et annotée E.A. IX/XXX.
Ets in zwart.
Gesigneerd, gedateerd, getiteld en geannoteerd E.A. IX/XXX.
95 x 64 cm
Encadrée