Notre Dame vue du quai d'Austerlitz, 1900.
Lithographie en couleurs.
Signée dans la planche.
Ed. Eugène Verneau, Paris.
Lithografie in kleur.
Gesigneerd in de plaat. Bewerkt door Eugène Verneau, Parijs.
59 x 85,5 cm