* 16. BEGER (Lorenz). Spicilegium antiquitatis, sive Variarum ex antiquitate elegantiarum vel novis luminibus illustratarum vel recens etiam editarum fasciculi. Cologne, U. Liebpert, 1692. In-fol., [2] f ., 167 p., pl., demi-basane fauve à dos lisse.Coiffes absentes, plats frottés, importantes mouillures et traces fongiques.
16