Osiander,L.
Sacrorum Bibliorum Pars I. Secundum Veterem Seu Vulgatam Translationem, Ad Fontes Hebraici Textus Emendata : Et Brevi Ac Perspicua Explicatione illustrata : insertis etiam praecipuis Locis Communibus, in lectione sacra observandis ; Adiuncta Sunt Etiam Singulis Capitibus Argumenta. Tbg., Gruppenbach 1589. fol. 4 fol., 1157 p., 11 fol. Reliure en bois dorée avec 2 fermoirs en métal. (Nouvellement relié, partiellement restauré). VD 16, ZV 1541 - Un peu taché d'eau, st. sur la couverture intérieure, titre avec propriété marquée, gardes renouvelées. - Rare.