Bague en platine signée CARTIER sertie d'1 brillant central +/- 1 ct et 122 brillants +/- 1.22 ct (griffée) - 9.5 g (Taille: 51) + certificat GIA pour le brillant central et certificat d'achat CARTIER \nBeschrijving in het Nederlands:\n Ring in platina getekend CARTIER bezet met 1 centrale briljant +/- 1 kt en 122 briljanten +/- 1.22 kt (gekrast) - 9.5 g (Maat: 51) + GIA certificaat voor de centrale briljant en aankoopcertificaat CARTIER

36