[VERVOORT, Frans, O.F.M.]
Dat vyants net des booser wercke(n)/ raet/ visioenen/ en(de) met alder synder verholender stricken. Leerende hoe wy die werelt/ den vyant/ ende ons selven sullen sterven/ kennen/ ende verwinnen (...)
8°, 160 pp, 21 houtsneden op groot formaat van Vander Borcht en Nicolai. Soms wat verbruind. Half kalfslederen bandje met nerfjes uit 19de eeuw (iets gewreven, en klein bibliotheek etiketje). Vooraan zijn in 19de eeuw wat blaadjes met commentaar bijgebonden
Ref. B.T. 4741 ; De Troeyer 669 ; Funck, p. 411 (woodcuts by vander Borcht and Nicolai). Not in Adams, Machiels. 1 ex. in STVC (Mechelen) Ex-libris Ludovici Stroobant, Gandensis
Antwerpen
Pauwels Stroobant
1597