Turnhout celebre Taxandriae municipium
Kopergravure (39 x 53.5 cm) met vogelvluchtzicht met bovenaan drie vrouwenportretten met hun wapen. Le Roy, "Castella et praetoria", 17de eeuw. Zeer mooie druk. Prachtige brede houten lijst