[Gent]
Verzameling van 4 aquarellen van Gent
1. 'Nieuwland, Gent', aquarel (21 x 27.5 cm met marges), anoniem, begin 19de eeuw. 2. 'Brugse poort', aquarel (20.5 x 27 cm), anoniem, 19de eeuw. 3. 'Gent, straatje met toren', aquarel (14 x 17 cm), anoniem, 1842. 4. 'Porte de Bruges, 1840', aquarel/tekening (18 x 23 cm), monogram 'G.R.' (4)