CAESENS, VAN HUMSKERKE, LAIGNAIL, MAES (Sint-Amansberg Gent)
Verzameling van 4 vazen 1. Grote vaas in groene kleur (51 cm), onbekend centrum, mogelijks Nederland, niet getekend. 2. Vaas in polychroom aardewerk (Maes Sint-Amandsberg Gent) (25.5 cm) met rood kruis en 1914, niet gemerkt. 3. Vaas/pot in polychroom aardewerk (15 cm), gemerkt V.H. (Van Humskerke). 4. Grote vaas in polychroom aardewerk (Caesens Kortrijk, modelnummer 1214) (41 cm), met florale motieven, niet getekend (4)
129