Bague en or jaune et blanc 14 ct sertie de 3 diamants taille ancienne +/- 0.55 ct (pierre ébréchée) - 3.4 g (Taille: 58) \nBeschrijving in het Nederlands:\n Ring in 14 kt geel- en witgoud bezet met 3 diamanten oud slijpsel +/- 0.55 kt (steen beschadigd) - 3.4 g (Maat: 58)
101