Bernard PEGOT (c.1830-c.1900) Bernard PEGOT (c.1830-c.1900) Huile sur toile Jeune femme au chat, signée et datée 1902. Olie op doek Jongedame met kat, getekend en gedateerd 1902. 81 x 65 cm 81 x 65 cm
488