[PRUDENCE]. HENSIUS (Nicolas). Aurelii Prvdentii Clementis quae extant. Amtelodami, Apud Danielem Elzevirium, 1667. In-12, veau, dos à nerfs orné (reliure de l'époque). De la bibliothèque de Marc Joseph de Quinsonas (1738-1786), avec ex-libris. Quelques petits accidents.
13