TAPISSERIE DE VERDURE France, 18e siècle. Accidents. Présentée dans un cadre En bois doré. Accidents. Wandtapijt. Frankrijk, 18e eeuw. Schendingen. Gepresenteerd in een vergulde houten lijst. Schendingen. 200 x 130 cm Provenance/Herkomst: Collection Baron Maurice Lemonnier.
315