JAAP WAGEMAKER (1906-1972)
'Geel met bruin (2)', 1963.
Technique mixte sur papier.
Signée et datée.
Provenance: collection Lies & Cees Soons
73 x 63 cm (86 x 77 cm)
Lit.: Simon den Heijer & Marike van der Knaap, 'Jaap Wagemaker: schilder van het elementaire', Den Haag, 1995, p. 203, cat. nr. G.63.012, ill.