Edik STEINBERG (1937-2012)
Composition, 2000
Gouache sur papier, monogrammé et daté en bas à droite
Gouache on paper, monogrammed and dated lower right
66 x 104 cm – 26 x 41 in
Provenance :
-Galerie Claude Bernard