WALTER VAES (1882-1958)

"Rembrandt Bugatti." Portrait d'homme." (double face) Eau-forte. Signée et annotée au crayon en bas à droite. Tampon collection Frans Franck. Eau-forte signée et datée dans la planche au verso. 47,7 x 39,5 cm (feuille) 36,6 x 34,6 cm (image) 38,5 x 30,7 cm (image verso) - "Rembrandt Bugatti." "Portret van een man." (dubbel zijdig) Ets. Getekend en geannoteerd in potlood rechtsonder. Stempel van de collectie Frans Franck. Ets getekend en gedateerd in de plaat op de achterkant. 47,7 x 39,5 cm(blad) 36,6 x 34,6 cm (beeld) 38,5 x 30,7 (image verso)

36 .*

WALTER VAES (1882-1958)