Johan VAN VLAENDEREN Johan VAN VLAENDEREN
(1952)

Johan VAN VLAENDEREN

Johan VAN VLAENDEREN (1952) Huile sur toile Nu, signé et daté '87. Olie op doek Naakt, getekend en gedateerd '87. 70 x 80 cm

960

Johan VAN VLAENDEREN