2 coffrets en bois polychrome avec chinoiserie, français, 19ème siècle. La boîte à manger a un couvercle en émaille 2 houten polychrome kistjes met chinoiserie, Frans, 19e eeuw. De eetkoffer heeft een deksel in emaille. 13,5 x 35,5 x 26,5 x 25,5x 26,5 x 13 cm

553