Bague en or jaune 18 ct monogrammée VAN CLEEF & ARPELS et numérotée 117340 sertie d'1 chrysoprase et 4 coraux (griffée) - 17 g brut (Taille: 57) NL : Ring in 18 kt geelgoud gemonogrammeerd VAN CLEEF & ARPELS en genummerd 117340 bezet met 1 chrysopraas en 4 koralen (gekrast) - 17 g bruto (Maat: 57)

162