Sans titre, 1961.
Encre bleue et noire sur papier
Signée et datée en bas à droite
Blauwe en zwarte inkt op papier.
Rechtsonder gesigneerd en gedateerd.
24,5 x 32 cm
Provenance/Herkomst:
Collection privée/Prive collectie.