Composition, 1984.
Huile sur panneau de bois.
Signée et datée au dos.
Olie op houten paneel.
Gesigneerd en gedateerd op de achterkant.
53 x 43 cm
Provenance/ Herkomst:
Collection privée/Prive collectie, Belgique.